KONKURS DLA STRAŻAKÓW OCHOTNIKÓW - FLORIANY 2018

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów Floriany 2018.

Czytaj więcej...

UWAGA - WYMIANA DOWODÓW OSOBISTYCH

Urząd Gminy w Ryjewie informuje i przypomina o obowiązku wymiany dowodu osobistego w razie upływu terminu ważności dowodu. Dowód osobisty jest ważny przez 10 lat od momentu jego wydania (lub 5 lat, w przypadku dowodów dla osób które nie ukończyły 5 roku życia).

Czytaj więcej...

KRUS INFORMUJE

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje o nowych zasadach opłacania składek zdrowotnych rolników i ich domowników oraz osób pobierających emeryturę lub rentę rolniczną.

Czytaj więcej...

CZYSTE POWIETRZE POMORZA - 2018

Czyste powietrze Pomorza (edycja 2018) Wójt Gminy Ryjewo informuje mieszkańców, iż Gmina Ryjewo starać się będzie o udział w konkursie ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pod nazwą „Czyste powietrze Pomorza”

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE O ZŁOŻENIU OFERTY W TRYBIE art. 19a

Wójt Gminy Ryjewo informuje, że w dniu 31.01.2018r. Gminny Klub Sportowy w Ryjewie złożył wniosek o dofinansowanie zadania publicznego pn. "Ryjewo CUP 2018 - I Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Ryjewo".

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. All Rights Reserved.