JUBILEUSZ 104 URODZIN

24 stycznia miałem zaszczyt złożyć życzenia urodzinowe najstarszej mieszkance naszej gminy Pani Agnieszce Gajos, która obchodziła swoje 104 urodziny. Nasza jubilatka lata dziecińska i wczesnej młodości spędziła w województwie lubelskim, a do naszej gminy przeprowadziła się w 1958 roku. Pani Agnieszka doczekała się pięcioro dzieci, dziewięcioro wnucząt, dziewięcioro prawnucząt oraz dwoje praprawnucząt.

 

 

Z okazji tak zacnego jubileuszu chciałbym jeszcze raz złożyć Pani Agnieszce najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i samych pogodnych dni.

Wszystkim mieszkańcom Naszej Gminy życzę, aby w dobrym zdrowi mogli dotrwać do tak wspaniałego jubileuszu.

 

                                                                      Sławomir Słupczyński

                                                                    Wójt Gminy Ryjewo

Copyright © 2013. All Rights Reserved.