DZIEŃ Z PIŁKĄ 2015

23.08.2015r. Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie już po raz drugi zorganizował Dzień z Piłką, który odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ryjewie.  Tego dnia wszyscy miłośnicy piłki mogli spróbować swoich sił nie tylko w turnieju piłki nożnej, ale także w turnieju plażowej piłki siatkowej. Każdy uczestnik pikniku mógł znaleźć coś  dla siebie.

Dzień z piłką rozpoczęliśmy od rodzinnego turnieju, który cieszył się zainteresowaniem. W turnieju tym brały udział dzieci, młodzież i dorośli, rodziny, znajomi. Dla wszystkich uczestników turnieju był drobny upominek. Kolejnymi atrakcjami Dnia z Piłką był turniej plażowej piłki siatkowej oraz gość specjalny, który zaprezentował nam swoje umiejętności, triki z piłką,  żonglerkę. Po kilkuminutowym show zaprosił wszystkich na krótkie warsztaty. Pan Dawid Krzyżowski, który był gościem specjalnym naszego Dniu z Piłką to aktualny  Mistrz Polski,  ćwierćfinalista Mistrzostw  Świata 2014r. w Brazylii, warsztaty przeprowadzone przez  P. Dawida cieszyły się zainteresowaniem, szczególnie u dziewcząt.

Oprócz atrakcji sportowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem,  można było skorzystać z bufetu przygotowanego, przez nasze Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ryjewie „RYJEWIANKI”, u których nie zabrakło wyśmienitych wypieków, kawy, herbaty, frytek, gofrów i soków. Tuż za stoiskiem bufetowym, można było usłyszeć nieustający śmiech dzieci, które korzystały z darmowej zjeżdżalni i odpłatnych samochodzików. Zakończeniem pikniku było wspólne grillowanie,  w którym niestety przeszkodziła nam pogoda…..

Miejmy nadzieje że nasze wysiłki organizacyjne nie poszły na marne i wszystkim podobała się taka forma zabaw, no i oczywiście zapraszamy za rok. Copyright © 2013. All Rights Reserved.