DZIEŃ MATKI I OJCA W RYJEWIE

Dnia 30 maja 2015r. w sobotnie popołudnie w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Ryjewie zoorganizowano widowisko słowno-muzyczne z okazji Dnia Matki i Ojca.

O godzinie 17.00 Dyrektor Gminnego Ośrodka Roman Zbróg przywitał wszystkich gości, złożył życzenia dla wszystkich Mama i Ojców z okazji ich świeta i zapowiedział występ jakże znakomitej Grupy Teatralnej Jerzego Majdy, która w tym roku przedstawiła nam pełen humoru spektakl pt." Senatorium pod Amorkiem".

Salwy śmiechu i oklaski podczas spektaklu świadczyły o zadowoleniu przybyłej publiczności. Po zakończeniu spektaklu Dyrektor podziękował za tak wspaniały występ nie tylko  aktorom i samemu autorowi - reżyserowi Jerzemu Majdzie, który z każdym kolejnym spektaklem zaskakuje swą publiczność. Oczywiscie wszystkich zapraszamy za rok mniejmy nadzieję że kolejny spektakl tym razem będzie miał premiere właśnie u nas i tak samo nas zachwyci jak te które mieliśmy przyjemność obejrzeć do tej pory .Składamy gorące podziękowania dla wszystkich osób, które pomogły przy organizacji Dnia Matki i Ojca a w szczególności dziękujemy:

- członkinią Koła Gospodyń Wiejskich za pomoc w organizacji poczestunku

- Cukierni "Magdalenka" w Ryjewie za wspaniałe wypieki

- Sebastianowi Branieckiemuza nagłośnienie i efekty świetlne podczas występu

- Gminnej Bibliotece Publicznej w Ryjewie, WTZ Ryjewo, Magdalenie Kozieł, Agnieszce Kochańskiej, Romanowi Leszek, Jerzemu Malickiemuza pomoc w organizacji

A przede wszystkim mieszkańcom za tak liczne przybycie. 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.