DZIEŃ KOBIET W GMINNYM OŚRODKU KULTURY

Dnia 07 marca 2015 roku w sobotnie popołudnie sala Gminnego Ośrodka Kultury w Ryjewie wypełniła się do ostatniego miejsca. Przed wejściem na salę Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Roman Zbróg wraz z Wójtem Sławomirem Słupczyńskim wręczał wszystkim Paniom słodki upominek z okazji Ich święta - Dnia Kobiet. 

 

W tym dniu z okazji Dnia Kobiet jako pierwszy na scenie pojawił się Chór " LIRA " pod przewodnictwem Jerzego Kopczyńskiego. Po ponad czterdziestopięciominutowym występie Chóru "LIRA" publiczność podziękowała mu za występ owacjami na stojąco. Jednak to nie koniec atrakcji na ten wieczór, ponieważ na scenie pojawiają sie kolejni artyści.

"O kobietach i miłości" śpiewają Agata Kujawa i Piotr Podlewski, był to kolejny koncert, który nagrodzony był gromkimi brawami. Po zakończeniu koncertu Dyrektor zaprosił wszystkich gości na skromny poczęstunek.

 Zapraszając na Dzień Kobiet wspominaliśmy o dwóch niespodziankach, jedną z nich był słodki upominek dla Pań, drugą niespodzianką była wystawa prac (rysunek i malarstwo) autorstwa Pani Ewy Niewolskiej - Ozgi pt." ONA ".

Składamy gorące podziękowania dla wszystkich osób, które pomogły przy organizacji Dnia Kobiet a w szczególności dziękujemy za tak liczne przybycie mieszkańcom. 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.