MOBILNE PUNKTY INFORMACYJNE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kwidzynie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków unijnych oraz realizacją i rozliczaniem projektów na spotkania w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kwidzynie działający w ramach Sieci „Pomorskie w Unii” we współpracy z Powiatowym Centrum Informacyjnym w Kwidzynie organizują Mobilne Punkty Informacyjne, czyli bezpłatne udzielanie informacji przez konsultantów w gminach w zakresie możliwości pozyskania funduszy unijnych, uzyskania pożyczki z Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, czy poręczenia z Pomorskiego regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych. 

Mieszkańców gminy Ryjewo zainteresowanych udziałem w bezpłatnych konsultacjach  zapraszamy w godz. od 9.00 do 12.00 do Urzędu Gminy w Ryjewie.

Najbliższe terminy konsultacji:

15 listopad 2013r.

05 grudnia 2013r.

Informacji dla Państwa udzielać będzie:

Michał Skrojc  konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (mieszczącego się w Kwidzynie ul. 11 Listopada 18A, tel/fax 55-279-00-22,  www.pomorskiewunii.pl )

Anna Czeszejko-Sochacka doradca klienta Powiatowego Centrum Informacyjnego (mieszczącego się w Kwidzynie ul. 11 Listopada 18A, tel/fax 55 261-03-10, tel. kom. 607-377-167 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.pci.pomorskie.pl )

Sprawdź jakie możliwości daje Unia Europejska!

Copyright © 2013. All Rights Reserved.