POWIŚLAŃSKI STÓŁ WIELKANOCNY 2018-ZDJĘCIA

17 marca 2018r. w Ryjewie odbył się Powiślański Stół Wielkanocny. Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu kwidzyńskiego zaprezentowały wspaniałe potrawy wielkanocne i pięknie nakryte stoły. Skosztować można było tradycyjnych potraw i ciast. Korzystając z okazji samorządowcy z powiatu złożyli życzenia wszystkim obecnym na spotkaniu. Wójt Gminy Ryjewo, PBS Ryjewo oraz BS z Brodnicy ufundowali nagrody dla wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej...

OSTOJA - "BOROWY MŁYN"

Stowarzyszenie na Recz Bezdomnych Dom Modlitwy „AGAPE” w Borowym Młynie informuje, że   dnia 21.02.2018r podpisało umowę z Zarządem Województwa Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 o dofinansowanie projektu Ostoja „Borowy Młyn” Oś Priorytetowa Integracja Działanie 6.2 Usługi Społeczne Poddziałanie 6.2.2 Rozwój Usług Społecznych.

Czytaj więcej...

KIERMASZ WIELKANOCNY 2018

Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie zaprasza dnia 25 marca 2018 r. o godz. 11.00 na placu przy GOK na Kiermasz Wielkanocny.

 

Czytaj więcej...

UWAGA - WYMIANA DOWODÓW OSOBISTYCH

Urząd Gminy w Ryjewie informuje i przypomina o obowiązku wymiany dowodu osobistego w razie upływu terminu ważności dowodu. Dowód osobisty jest ważny przez 10 lat od momentu jego wydania (lub 5 lat, w przypadku dowodów dla osób które nie ukończyły 5 roku życia).

Czytaj więcej...

KRUS INFORMUJE

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje o nowych zasadach opłacania składek zdrowotnych rolników i ich domowników oraz osób pobierających emeryturę lub rentę rolniczną.

Czytaj więcej...

WIDZISZ AWARIĘ LAMPY ULICZNEJ – ZGŁOŚ

  • Szanowni Mieszkańcy, jeśli widzicie nie świecącą lub mrugającą lampę uliczną, prosimy o zgłaszanie tego faktu pod:
  1. numerem telefonu 801 800 103
  2. e-mailem na: awarie.oswietlenie@ energa.pl
  3. lub do Urzędu Gminy tel. 55 277 4270 wew. 35.

 

CZYSTE POWIETRZE POMORZA - 2018

Czyste powietrze Pomorza (edycja 2018) Wójt Gminy Ryjewo informuje mieszkańców, iż Gmina Ryjewo starać się będzie o udział w konkursie ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pod nazwą „Czyste powietrze Pomorza”

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. All Rights Reserved.